Clan Management

Riccardo Acciarino
Marco Alberghini
Augusto Alfano
Kwaku Ampofo
Roberto Andrioli
Massimiliano Angioni
Giuseppe Ansaldi
Federico Antonello
Angelo Argentina
Giuseppe Attanasio
Matteo Andrea Barbaria
Mauro Barbiero
Mario Bargi
Michele Basile
Sergio Belli
Paolo Bendedini
Marco Benedetti
Lorenzo Bobalca
Davide Boi
Leonardo Bolledi
Matteo Bonanni
Matteo Bonci
Daniel Bonfadini
Alfonso Boni
Marco Bonsanto
Filippo Bortolato
Guglielmo Bossetti
Demba Boubacar
Rabii Brahim
Alessandro Bruni Ocana
Nicolò Brutto
Alberto Bucco
Marko Bukaqeja
Alessandro Buono
Massimo Cai
Simone Cammarata
Alessandro Cantarella
Francesco Capuzzo
Antonio Careddu
Fabrizio Careddu
Matteo Carelli
Matteo Caremoli
Ariosto Carrieri
Ferdinando Carusi
Marco Casabona
Aurelio Cassina
Ercole Castelbarco
Antonio Castellini
Mattia Cavagna
Simone Cavagnis
Walter Cavallo
Alex Cendron
Thomas Centaro
Mattia Cervati
Thiago Ciccarino
Gregorio Cinti
Mauro Cipriani
Fabio Colacino
Dino Colombi
Andrea Colombo
Marco Continanza
Lorenzo Cordara
Danilo DAgostino
Thomas Dal Cin
Davide Daluiso
Paolo DAmico
Rodolfo DAndrea
Federico Danesi
Dario De Falco
Riccardo De Leo
Francesco De Marco
Antonio De Robertis
Simone Debenedetti
Pietro DellOlio
Cristiano Dessi
Eugenio Di Giovanni
Alberto Diaco
Andres Diamond
Ettore Distasio
Loris Dogana
Alberto Domenighini
Manuel Dosio
Dario Dossena
Marwen Dridi
Kacem El Attioui
Khaled El Rashedi
Claudio Elli
Francesco Faeti
Franco Falco
Umberto Fascio
Oscar Ferrari
Manuel Ferrarini
Manuel Ferruggia
Gabriele Filosa
Mario Finulli
Mario Focone
Andrea Fortis
Matteo Francesconi
Daniel Franchi
Felice Froiio
Simone Fusai
Alessandro Fusco
Andrea Gaetani
Alberto Galetti
Massimo Galimberti
Gabriel Gallo
Marco Galluzzi
Umberto Galvan di Piedimonte
Massimo Garbarino
Federico Gariglio
Francesco Garuti
Nicholas Gelati
Vincenzo Gentile
Ireneo Gerolomino
Fatah Ghedi
Carlo Amleto Giammusso
Youssef Giga
Denes Gioia
Alberto Giusta
Tindaro Granata
Giuseppe Grandinetti
Gianfilippo Grasso
Federico Intini
Federico Isaia
Carlomichele Izzo
Christian La Rosa
Alex Lauria
Kevin Lavenia
Alessandro Lely
Dario Leone
Francesco Leschiera
Paolo Li Volsi
Andrea Lietti
MATTEO LION
Stefano Lo Jacono
Claudio Lobbia
Alessandro Loi
Davide Lomazzi
Daniele Lorenzi
Alex Lorenzin
Max M.Veracini
Calogero Macaluso
Aaron Maccarthy
Mattia Maffezzoli
Gioel Maffezzoli
Francesco Maggioni
Andrea Magrini
Stefano Mancinelli
Davide Mancini
Dario Manera
Marco Manzini
Rocco Marazzita
Maurizio Marchesani
Fabio Marchisio
Fabio Marelli
Gianmaria Martini
Claudio Marzocco
Luca Mascolo
Roberto Masier
Massimiliano Massaro
Lorenzo Matera
Antonio Mazza
Savio Menna
Gianluca Migliarotti
Iacopo Modesto
Massimo Moletti
Alessandro Momoli
Angelo Monacelli
Antonio Montieri
Simone Moretto
Matteo Moro
Marcello Moronesi
Jacopo Morra
Alessandro Motti
Matteo Munari
Kunal Nayyer
Pier Paolo Nizzola
Andrea Norzi
Alfie Nze
Guido Oberto
Luca Oggioni
Olaf Olguin
Cristiano Omede
Michel Orlando
Fabio Orso
Niccolò Pace
Antonio Palmadessa
Antonio Palmentieri
Luigi Palmieri
Paolo Panizza
Remo Pantano
Andrea Panuccio
Pier Luigi Pasino
Adriano Passoni
Maurantonio Patruno
Federico Pecchia
Antonio Giuseppe Peligra
Maurizio Pellegrino
Cesar Piombo
Gianpiero Pitinzano
Nicolo Placenti
Dario Polmonari
Simone Ponzio
Santino Preti
Silvio Pulin
Alessandro Quattro
Filippo Quezel
Marco Rasca
Manuel Renga
Giovanni Rho
Pablo Robledo
Nicola Robutti
Gilles Rocca
Matteo Rocchi
Dario Ronchi
Daniele Rossetti
Ermanno Rovella
Federico Rubino
Tony Rucco
Antonio Russo
Pasquale Salerno
Omar Sandrini
Edoardo Sansonne
Enzo Savi
Mario Scerbo
Carlo Sciaccaluga
Giuseppe Scoditti
Marco Segrini
Domenico Sferra
Liborio Signorino
Tullio Silvestri
Lapo Sintoni
Rudy Smaila
Giovanni Somaini
Christian Sonzogni
Fabrizio Spica
Lorenzo Squarcio
Raffaele Staffetta
Luca Stano
Nicola Stravalaci
Francesco Stringa
Jacopo Stripparo
Kento Suzuki
Leo Tanaka
Fabio Tarditi
Ivan Taverniti
Elia Tedesco
Lorenzo Terenzi
Michele Terralavoro
Aldo Testa
Giovanni Tomassetti
Evans Tonon
Alberto Torquati
Andrea Trapani
Roberto Turturo
Dario Vaccaro
Vittorio Vaccaro
Andrea Valdes
Fabrizio Valenti
Antonio Valentino
Andrea Valsecchi
Alessandro Veneziani
Marco Vergani
Alberto Vetri
Massimo Viafora
Riccardo Vicardi
Gianmaria Villani
Andrea Villaraggia
Rufin Doh Zeyenouin